BÜYÜYEN FERLED AİLESİ

Değerli iş adamlarımızdan FERLED Kurucusu Fırat Özalp aydınlatma sektöründe aydınlık bir yaşam için 8 yılı aşkın ithalatçı ve üretici kimliğiyle Türkiye’ de birçok şehrimizde yüzü aşkın firma ve bayiler kazandırmış olmanın yanında Aydınlatma alanında ürün tedarik ederek hizmet sunduklarını ekleyerek , sözlerine FERLED markasının tanınmasından bu yana, 21. yüzyıl içerisinde yenilik ve insan odaklı yaklaşım her zaman şirketimizin ilkesi olmuştur diyerek devam ediyor.

Sektöründe lider olan FERLED’ in önem verdiği amaç; AR-GE’ miz ile gelişmelere öncü olmak, hızlı ve seri imalat ile piyasaların ihtiyacı olan ürünlerimizi kaliteli, uzun ömürlü, standartların üstünde ve gerçekçi maliyetler ile vermektir , diyen Kurucu Fırat Özalp Satış sonrası memnuniyeti ilke edinerek dünya çapında da bunu geliştirmeye devam edeceğiz.

BÜYÜYEN FERLED AİLESİ,

İnsanı ve yeniliği bir araya getirdiğimizde, insanların gerçekten istediği ve ihtiyaç duyduğu yeni nesil teknolojiyi ve ürünleri üretiyoruz. Sunduğumuz hizmetler, insanların sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamalarına ve hayatlarına kolaylık sağlamakta yardımcı olan yeniliklerdir.

Türkiye genelindeki müşterilerimiz, tüketici firmalarımız ve bayilerimiz için gerçek farklılık oluşturacak yenilikçi ve yerel farkındalığa sahip aydınlatma ürünlerinin modern dünyaya ayak uydurarak hizmet sunma yolunda Aydınlatmada birçok ürünle sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Bunları gerçekleştirmenin en iyi yolun ise, insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini mükemmel bir şekilde anlamaktan geçtiğine inanıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.