Home Spor İGA Pass, Türkiye Futbol Federasyonu’na sponsor oldu

İGA Pass, Türkiye Futbol Federasyonu’na sponsor oldu

İGA Pass, Türkiye Futbol Federasyonu’na sponsor oldu

Türkiye Futbol Federasyonu ile İGA Pass arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. İGA Pass, A Milli Takım, Kadın Milli Takımı ve U21 Milli Takımı’na “Keyifli Seyahat Sponsoru” oldu.
Havacılıkta, dünyanın en iyileri arasında yer alan ve yolculara sağladığı üst düzey hizmetlerle ön plana çıkan İstanbul Havalimanı’nın özel yolcu hizmeti İGA Pass’in, yeni üyesi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) oldu. İstanbul Havalimanı’ndan seyahat eden yolculara özel yolcu hizmeti sunan İGA Pass, 2 sezon boyunca A Milli Takım, Kadın Milli Takımı ve U21 Milli Takımı’na “Keyifli Seyahat Sponsoru” olarak hizmet verecek.

TFF, Milli Takımlar için ayrıcalıklı hizmeti tercih etti
İGA Pass, “kişiye özel havalimanı deneyimi” iddiasını güçlendirmek için hizmetlerini güncellemeye devam ederken, aynı zamanda Türkiye’yi uluslararası organizasyonlarda başarılı bir şekilde temsil eden Milli Takımlara da destek oluyor.
İGA Pass, A Milli, Kadın Milli, U21 Milli Futbol Takım’larının 5 maçlık sponsoru olurken, milli sporcular İGA Pass Plus kartının tüm özelliklerinden ve buna ek olarak sporcuların dönüş uçuşu 1 hafta içerisindeyse, dönüşte de İGA Fast Track’den yararlanabiliyor.
Tüm misafirlerine, konforlu ve lüks yolculuk deneyimini en iyi haliyle sunmayı amaç edinen İGA Pass; A Milli Futbol Takımı’nı ‘Takıma Özel Terminal’de ağırlıyor. Bu terminalde bulunan İGA Lounge’da zengin menü seçenekleri ile Türk ve dünya mutfağının birçok lezzeti ikram edilirken, güncel gazete, dergiler ve ücretsiz wi-fi imkanı da sunuluyor.
Türk sporunun çatı kuruluşu olarak futbola yön veren TFF ve İGA arasında yapılan iş birliği neticesinde sporcular ve yöneticiler, İstanbul Havalimanı’ndan yapacakları seyahatlerde İGA Pass ayrıcalıklarından faydalanırken aynı zamanda, İGA Pass uygulamasının dijital teknolojisi sayesinde hızlı ve temassız hizmetin de keyfini çıkaracaklar.

Seyahatlerde güvenli bir tercih: İGA Pass
İstanbul Havalimanı’nda kendisini özel hissetmek isteyen yolcular için özel olarak tasarlanan ve 24 saat özel yolcu hizmeti veren İGA Pass, bünyesinde birçok hizmeti barındırıyor. Dünyanın en büyük ortak lounge alanından faydalanma imkanı başta olmak üzere, hızlı geçiş, öncelikli check-in, İGA Buggy, İGA Vale, İGA Meet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Abonelik Bildirimi Güncel haberlerin bildirimini almak ister misiniz? Daha Sonra Evet