Sezar, Sevgililer Günü’ne hazır…LITTLE CAESARS, KALPLERE DOKUNUYOR
Nefis pizzalarıyla paylaşma duygusunu arttıran Little Caesars, 14 Şubat Sevgililer Günü için pizza severlerin kalbine dokunan kampanyalar sunuyor. 11 – 14 Şubat tarihleri arasında geçerli Kalpli Orta Boy Çok Karışık Pizza ve Çifte Lezzet kampanyalarını hazırlayan Sezar, 40 TL ve üzeri siparişlerde Sezarla Kazanla iki dilim pizzayı hediye ediyor.

 13 Şubat 2021, İstanbul;

 Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, pizza severleri mutlu edecek, Sevgililer Günü’ne özel kalplere dokunan kampanyaları başlattı. 

Sevilen pizza markası; 11-14 Şubat tarihleri arasında geçerli Kalpli Orta Boy Çok Karışık Pizza ve Çifte Lezzet kampanyaları ile müşterilerini sevgi dolu bir lezzete davet ediyor.

Kampanyalar kapsamında sepet tutarı 40 TL ve üzeri olan pizza severler, Sezarla Kazan programından hediye iki dilim pizza kazanıyor.

 Little Caesars ayrıca 14 Şubat’a özel hazırladığı iki dijital filmiyle de bugünü tüm pizza severlerle birlikte kutluyor. Filmleri izlemek için markanın Youtube kanalı takip edilebilir: http://bit.ly/3aTe1Km

Günlük taze hamuru, gerçek mozzarella peyniri, özel Sezar sosu ile hazırladığı ev yapımı kadar doğal pizzalarını pizza severlerin beğenisine sunan Sezar, aynı zamanda bütün pizzalarını da Sevgililer Günü’ne özel kalp şeklinde hazırlayarak müşterilerine sunacak.

 Sezarla Kazan’dan 2 Dilim Pizza Kazanma Fırsatı!

Sezar, Kalpli Orta Boy Çok Karışık Pizza ve Çifte Lezzet kampanyalarını sipariş eden müşterilerine Sezarla Kazan programında kullanabilecekleri iki dilim pizzayı da hediye edecek. Geçtiğimiz sene müşteri mutluluğu için geliştirilen Little Caesars Sezarla Kazan programı ile pizza severler her gün için bir kereye mahsus olmak üzere verilen 40 TL ve üzeri siparişlerine 1 dilim pizza kazanıyor. Pizza dilimi sayısı 4’e tamamlandığında da Little Caesars’ın orta boy klasik lezzetlerinden biri hediye ediliyor. 

Little Caesars Pizza’nın tüm lezzetleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 ve 0850 800 30 15 numaralı telefonlardan ve 0532 010 52 44 whatsapp sipariş hattından sipariş verilebilir.
Ayrıca Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirerek Little Caesars fırsatlarından haberdar olunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.