TÜMKİAD Kahramanmaraş’ta iş insanlarıyla kahvaltıda buluştu

üm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanlığı geleneksel hale getirdiği ‘’İş insanlarıyla kahvaltıda buluşuyoruz’’ programının 3.’sünü düzenledi.

Onikişubat ilçesinde bir restoranda gerçekleştirilen buluşmaya, iş dünyasından yoğun ilgi gösterildi.

40 farklı sektörden iş insanının bir araya geldiği programda TÜMKİAD’ın projeleri ve geleceğe yönelik planladığı etkinlikler tanıtıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık, çıktıkları bu yolda ilk günden bu yana, şehre hizmet üretmek ve hizmet etmek noktasında iddialı olduklarını her zaman dile getirdiklerini ifade ederek şunları kaydetti:

‘’Bugün iş insanlarımızın burada göstermiş oldukları ilgi sonrası doğru yolda ilerlediğimizi bir kez daha kanıtladık. Bugüne kadar Kahramanmaraş şehrimizde esnaflarımıza yönelik böyle kapsamlı bir organizasyon olmamış. Biz şu anda bunu başardık. Programımıza katılan tüm iş insanlarına şükranlarımı sunuyorum.’’

Programa konuk olarak katılan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Mustafa Taşlıyan ise TÜMKİAD’ın sivil toplum kuruluşlarına yeni bir soluk getirdiğini belirterek tebrik etti.

Taşlıyan, çok önemli şekilde birlik ve beraberliğe yönelik şehrin potansiyelini ortaya çıkaran güzel bir kahvaltı programı olduğunu belirterek, İl Başkanı Muhammet Eliaçık başta olmak üzere emeği geçen tüm yönetimine teşekkür ederek, yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

TÜMKİAD’ın kentteki programlarının ise ilerleyen günlerde yine devam edeceği kaydedildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.