YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ’NDEN TURNUVAYA DAVET

YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ’NDEN TURNUVAYA DAVET

Yunus Emre Enstitüsü, salgın sürecinde gerçekleştirdiği dijital etkinliklere bir yenisini daha ekliyor ve gençler için dijital bir turnuva düzenliyor.

Salgın sürecinde gerçekleştirdiği faaliyetler kapsamında enstitü, 50 ülkede düzenlenecek 5 farklı daldaki turnuvalarla gençleri yeni bir heyecanı yaşamaya davet ediyor. Türkiye başta olmak üzere Balkanlar’dan Bosna, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Karadağ, Romanya, Avrupa’dan Fransa, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Kuzey Afrika’dan Fas, Cezayir, Mısır, Orta Doğu’dan Katar, İran, Ürdün, Lübnan, Kudüs’ten gençler turnuvaya katılabilecek.

Başvuruların 12 – 26 Şubat 2021 tarihleri arasında alınacağı turnuva maçları için oluşturulacak karşılaşma takvimi, katılım süreci tamamlandıktan sonra Discord adresi ve web sitesi üzerinden duyurulacak.

22 Şubat – 14 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek turnuva kapsamında katılımcılar için sürpriz çekilişler ve kazananlara büyük ödüller de olacak.

Oyunseverlerin en çok tercih ettiği NBA2k21, FİFA 21, FORMULA 1, Rocket League ve Satranç oyunlarında kıyasıya yarışacakları dijital turnuva ile ilgili detaylı bilgiye www.yeespor.com adresinden ulaşılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.